Zastosowanie

 

W dzisiejszych czasach architekci i inwestorzy często wykazują duże przywiązanie do różnego rodzaju materiałów. Ich entuzjazm jest wyrażany w stosowaniu cynku w niemal wszystkich aspektach pokryć zewnętrznych budynków oraz w dostosowaniu materiału do wszystkich stylów architektonicznych.


Wielu architektów może podziwiać projekty wykonane przez profesjonalne firmy blacharskie – mistrzów w montażu cynku. Zastosowane pokrycia cynkowe stają się lekkie, grające różnymi odcieniami, kontrastujące z otoczeniem. VMZINC idealnie pasuje do następujących zastosowań:


Technicité

VMZINC Elewacje

  • niskie koszty utrzymania
  • trwałość i odporność
  • plastyczność
  • elastyczność
  • estetyka i prestiż

Więcej

 

 
 
Technicité

VMZINC Dachy

VMZINC nadaje się do wszystkich pokryć o spadku powyżej 3° (5%) oraz do różnego kształtu powierzchni (płaskie, wypukłe, wklęsłe, zagięte).


Więcej

 
 
Technicité

VMZINC Systemy rynnowe

VMZINC produkuje i oferuje kompletny system synnowy. Rynny, rury spustowe, kolanka, narożniki i inne akcesoria są dostępne w wielu wymiarach i kształtach.


Więcej

 
 
Technicité

VMZINC Ornamenty

Sukcesy VMZINC w zewnętrznych zastosowaniach na pokryciach dachowych i elewacyjnych zaowocowały tym, że architekci coraz częściej chcą stosować cynk wewnątrz budynków oraz w postaci ornamentów.


Więcej