Pomoc przy projektowaniu

Oferujemy kompleksową pomoc dla projektantów.

Polega ona na wspieraniu działań projektowych poprzez konsultacje, doradztwo w doborze odpowiednich systemów, dostarczanie detali rysunkowych.

Zespół naszych architektów i inżynierów wyposażony w komputerowe systemy wspomagania projektowania CAD jest zawsze gotowy do pomocy przy projektowaniu skomplikowanych, nowoczesnych form pokryć dachowych i elewacyjnych. Nasi pracownicy mają za zadanie ocenianie możliwości wykonania zaprojektowanych pomysłów na etapie koncepcyjnym oraz proponowanie poprawnych i nowatorskich rozwiązań, mając na uwadze aspekty estetyczne, ekonomiczne i obowiązujące normy krajowe. Na podstawie projektu możemy wykonać kalkulacje ilościowe potrzebnych materiałów, a w wypadkach szczególnych opracowujemy nowe systemy.

Dysponujemy bogatą biblioteką fotografii zrealizowanych obiektów, które możemy udostępnić na życzenie projektanta lub inwestora. Od lat dostarczamy projektantom cieszące się dużym uznaniem wydawnictwo „Focus on Zinc”, które przedstawia nowe, ciekawe projekty realizowane w kraju i na świecie. Organizujemy także cieszący się coraz większym zainteresowaniem międzynarodowy konkurs architektoniczny „Archizinc Trophy”, którego efektem są wyróżnienia dla projektantów oraz publikacja nagrodzonych projektów w specjalnym wydaniu pisma „Focus on zinc”.

  alt